Zakład Zautomatyzowanych Systemów Wytwarzania i Inżynierii Jakości


Strona zakładu: 

Nazwa jednostkiZakład Zautomatyzowanych Systemów Wytwarzania i Inżynierii Jakości
Strona internetowazzswiij.zut.edu.pl
Kieownik jednostkidr hab. inż. Andrzej Jardzioch, Prof. ZUT
Ogólny opis działalności Zakład prowadzi działalność naukową i dydaktyczną w zakresie automatyzacji i inżynierii produkcji. Szczególnym zainteresowaniem objęte są badania związane z automatyzacją procesów produkcyjnych, modelowaniem i symulacją przepływów materiałów i informacji, kontrolą jakości i wydajności projektowanych procesów technologicznych, modelowaniem wirtualnych maszyn technologicznych oraz badaniami dokładności obrabiarek sterowanych numerycznie .



lptytuł, imię, nazwiskostanowiskopokójtelefonemailstrona www
1 Dr hab. inż Andrzej Jardziochprofesor ZUT14591 449 49 89Andrzej.Jardzioch@zut.edu.pl
2Dr inż. Andrzej KwintowskiAdiunkt23291 449 40 64 Andrzej.Kwintowski@zut.edu.pl
3 Dr hab. inż. Paweł MajdaAdiunkt13991 449 41 69 Pawel.Majda@zut.edu.plhttp://pmajda.zut.edu.pl
4Dr inż. Piotr PawlukowiczProdziekan12891 449 45 06 Piotr.Pawlukowicz@zut.edu.plhttp://ppawlukowicz.zut.edu.pl
5Dr hab.Tomasz SobczakAdiunkt23291 449 40 64 Tomasz.Sobczak@zut.edu.pl
6Dr inż. Agnieszka Terelak-TymczynaAdiunkt23091 449 42 06aterelak@zut.edu.plhttp://aterelak.zut.edu.pl
7Dr Elwira Leśna -WierszołowiczAdiunkt24291 449 44 14Elwira.Lesna@zut.edu.pl
8Mgr inż. Bartosz SkobiejAsystent24191 449 43 09 bartosz.skobiej@zut.edu.plhttp://bskobiej.zut.edu.pl
9Mgr inż. Emilia Bachtiak-RadkaAsystent12591 449 48 93Emilia.Bachtiak-Radka@zut.edu.pl
10Mgr inż. Agata BiniekAsystent125a91 449 43 72Agata.Biniek@zut.edu.pl
11Mgr inż. Paweł HerbinAsystent23691 449 45 09Pawel.Herbin@zut.edu.plhttp://www.pherbin.zut.edu.pl
12Mgr inż. Monika Nowak Asystent24191 449 43 09Monika.Nowak@zut.edu.pl
13Dr Engel-Babska EdytaStarszy wykładowca14691 449 49 89Edyta.Engel-Babska@zut.edu.pl